Wynajem samochodów – Warszawa

Nierzadko zdarzają się sytuacje w których pozbawieni środka transportu szukamy czegoś w zastępstwie. Najczęściej robimy to, udając się do wypożyczalni samochodów. Tam, wybrać możemy zarówno interesujący nas model, jak i okres w trakcie którego ma nam on służyć. Zazwyczaj czas ten dzieli się na wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy.

Miastem w którym tego typu firm zdaje się być najwięcej jest oczywiście Warszawa. Ilość placówek jest na tyle duża, że ciężko podjąć ostateczną decyzję i skorzystać z usług tej konkretnej. W razie wątpliwości, najlepiej jest kierować się więc opcjami dodatkowymi, które firma proponuje. Każdy z nas ma bowiem specyficzne potrzeby i wymagania.

Wypożyczalnia aut Warszawa – opcje dodatkowe

wypożyczalnia samochodów WarszawaSamo wypożyczenie upatrzonego przez nas samochodu, to oczywiście nie wszystko. Decydując się na skorzystanie z usług konkretnej firmy, mamy bowiem do wyboru opcje dodatkowe, które ta nam oferuje. Ich rodzaj zależy rzecz jasna od danej wypożyczalni. Kiedy więc zależy nam na konkretnych udogodnieniach, warto szukać placówki, która jest w stanie nam je zagwarantować.

Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Warszawie, a do tego taka, która proponuje cały szereg usług dodatkowych wydaje się być najlepszą opcją. Jeśli do tego umożliwia nam wyjazd poza granice kraju, tym lepiej. Bardzo często zdarza się bowiem, że wypożyczone auto ma nam służyć w trakcie wakacji lub wycieczek w dalekie zakątki świata.

Przedsiębiorcom w większości też zależy na takim rozwiązaniu. Szczególnie tym, zainteresowanym pracowniczymi busami. Bez żadnych konsekwencji mogą one bowiem poruszać się zarówno po Polsce, jak i krajach sąsiednich.

Porównanie dodatkowych opcji, które możemy wykupić podczas wynajmu w 3 wypożyczalniach w Warszawie

Warszawska wypożyczalnia samochodów Carent-24 w oferowanych przez siebie usługach dodatkowych proponuje kolejno: zniesienie udziału własnego w szkodzie i zmniejszenie kaucji o 50 procent, zniesienie udziału własnego w szkodzie do wysokości kaucji czy możliwość oddania brudnego auta. Co więcej, za odpowiednią  dopłatą można również uzyskać pozwolenie na wyjazd za granicę na teren państw, takich jak Niemcy, Słowacja, Czechy, Litwa, Węgry czy Austria. Strefa 2, obejmująca pozwolenie na wyjazd do Francji, Hiszpanii, Belgii, Holandii, Danii, Portugalii, Szwajcarii, Włoch, Słowenii, Chorwacji, Rumuni, Bułgarii, Grecji, Wielkiej Brytanii, Skandynawii, Łotwy czy Estonii również jest dostępna. Pozwolenie uzyskać można także na wyjazd poza strefę  państw Unii Europejskiej.

CaRent-24 wypożyczalnia samochodów Warszawa

Dostępne akcesoria obejmują z kolei kołyskę dla dziecka, fotelik dla dziecka, podkładkę dla dziecka, nawigację, smart fon LTE, Internet mobilny LTE, podstawienie i odbiór do 35 kilometrów od biura, a nawet dodatkowego kierowcę. Jak widać, oferta jest dość szeroka. Dla porównania, kolejne dwie, duże i popularne warszawskie wypożyczalnie również dysponują ofertą dodatkową, jednak nieco uboższą niż omówiona wyżej. Pierwsza firma, co prawda proponuje zwrot brudnego auta, dodatkowego kierowcę czy fotelik dla dziecka, jednak nie daje do użytku smart fonu, ani Internetu. Kolejna natomiast oferuje zniesienie udziału własnego w szkodzie, foteliki i nawigację, ale podobnie jak poprzedniczka nie zapewnia dostępu do sieci, ani telefonu.

Nie wszystkie placówki pozwalają też na wyjazd wypożyczonym autem poza granice Polski, a już w szczególności na opuszczenie Unii Europejskiej. Kiedy więc w planach mamy dalszą podróż, musimy dopytać o szczegóły związane z opłatą i pozwoleniem na tego typu wycieczkę.