Prowadzimy swoją firmę. Jej działanie w dużej mierze opiera się na wózkach widłowych. Przedsiębiorstwo nie jest duże. W celu zaoszczędzenia, często kupujemy używany sprzęt. Wszystkie maszyny psują się od czasu do czasu, nawet te najbardziej zadbane. Jako, że nasze wózki są używane, nie obejmuje ich już gwarancja. Z niewielkimi usterkami jesteśmy w stanie sobie poradzić. Co zrobić, jeśli przyjdzie nam zmierzyć się z awarią, której nie będziemy w stanie sprostać? Odpowiedź może być tylko jedna. Musimy zgłosić się do serwisu wózków widłowych.

Dłuższa współpraca

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z usług serwisu tylko w razie poważnych uszkodzeń. Jest jednak inna, lepsza droga. Można pokusić się o podpisanie dłuższej umowy serwisowej. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne dla małej firmy. Będziemy zabezpieczeni na wypadek zepsucia się naszych wózków widłowych. Unikniemy przestojów w funkcjonowaniu zakładu. Co właściwie wchodzi w skład usług oferowanych przez serwis? Czego możemy oczekiwać?

Bogaty wachlarz możliwości

Każda godzina awarii wózka widłowego to straty dla naszej firmy. Dlatego też serwis oferuje nam maszynę zastępczą na czas naprawy. Wszystkie czynności serwisowe mogą zostać przeprowadzone na terenie naszego przedsiębiorstwa. W razie, gdy nie jest to możliwe, na przykład, jeśli chodzi o kapitalny remont, wózek zostanie przetransportowany do serwisu. Powyższe przykłady to tylko początek. Teraz kilka słów odnośnie pozostałych usług.

Serwis wózków widłowych dokona niemal każdej naprawy. Uszczelnienie przekładni, naprawa masztów, lakierowanie, naprawa instalacji LPG. Jest to absolutny standard.

Potrzebujemy kapitalnego remontu silnika lub całej maszyny. Nie ma z tym żadnego problemu. Pracownicy serwisu posiadają też uprawnienia do przeprowadzania przeglądów wymaganych przez Urząd Dozoru Technicznego. Jeśli używamy wózka elektrycznego, przeprowadzą diagnostykę baterii trakcyjnych. Doradzą nam w zakresie dalszej eksploatacji maszyn. Podane przykłady dobitnie świadczą o korzyściach, jakie daje nam serwis.

stary-widlak

Taki wózek zdecydowanie wymaga serwisu…Stary sprzęt może być użyteczny, jeżeli poddamy do kompleksowemu remontowi.

Niezaprzeczalne profity

W razie zepsucia się naszego wózka widłowego, nie musimy być zdani tylko na siebie. Możemy zawrzeć długoterminową umowę z serwisem. Da nam to dostęp do zastępczej maszyny w razie awarii, co zmniejszy nasze straty. Wykwalifikowani pracownicy zajmą się naprawą naszego wózka. Dokonają czynności serwisowych na terenie naszej firmy. Poradzą sobie z każdą usterką, od naprawy masztu po kapitalny remont silnika. Przeprowadzą dla nas niezbędne przeglądy wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego. W przypadku wózków elektrycznych dokonają diagnostyki baterii trakcyjnych.

Serwisanci doradzą nam w sprawie użytkowania naszego sprzętu.

Wszystkie te usługi otrzymamy w atrakcyjnej cenie. Mając zabezpieczenie w takiej postaci, żadna awaria nie będzie nam straszna. Będziemy mieć pewność, że szybko zostanie usunięta.

Kolejną możliwością jest wynajem wózków widłowych – wtedy nie będziemy musieli przejmować się naprawą oraz serwisowaniem sprzętu, ponieważ jego konserwacja będzie po stronie firmy wypożyczającej wózki widłowe.