Gadżety erotyczne są popularne od bardzo dawna. Dzisiaj, dzięki nowym pomysłom producentów i projektantów oraz przez szybki rozwój technologii, mamy dostęp do coraz większego asortymentu. Sklepy erotyczne – zarówno stacjonarne, jak i online – są przepełnione różnego rodzaju zabawkami lub gadżetami dla kobiet, mężczyzn i par.
Coraz więcej osób w dzisiejszych czasach odkrywa przyjemność, jaka płynie z dość urozmaiconego seksu. Zabawki i różne akcesoria erotyczne nie są dziś niczym nowym. Coraz więcej osób, jak i par korzysta z dość szerokiego asortymentu sklepów erotycznych.

TOP 5 gadżetów erotycznych

Istnieje dość szeroka grupa akcesoriów erotycznych, jakie są najchętniej zakupywane. Niektóre z nich, stosowane są zarówno przez singli, jak i przez pary, gdzie płeć może być różna. Seks dla wielu osób jest na tyle istotny, że w ich sypialni nie może zabraknąć najpopularniejszych gadżetów. Warto więc wiedzieć, które z nich są szczególnie pożądane:

  • Wibratory anatomiczne – wszyscy, którzy stosują akcesoria i gadżety erotyczne, wiedzą jak ważny jest porządny wibrator. Jego zadaniem jest przedłużenie orgazmu i doznań. Coraz częściej, możemy spotkać się z wibratorem, który przeznaczony jest dla dwóch osób. Są one pokryte żłobieniami, łatwo się je aplikuje i stosuje we dwójkę. Istnieją różne rodzaje wibratorów, które mogą być stosowane także w różnych miejscach – np. takie, które sterowane są pilotem bezprzewodowym. Na stronie https://extradoznania.pl/wibratory znajdziemy duży wybór wibratorów anatomicznych dla kobiet.
  • Kulki analne, wibrujące kulki gejszy oraz plugi – te akcesoria preferują kobiety. Akcesoria erotyczne tego typu, sprawiają nieziemską przyjemność i wydłużają seks. Różne są rodzaje gadżetów erotycznych, które aplikuje się w anusa.
  • Kajdanki i zestawy do BDSM, stały się niezwykle popularne w ciągu kilku ostatnich lat. Zabawy w sypialni, znacznie urozmaicają nam takie gadżety jak kajdanki (puchate lub skórzane), opaski na oczy, baty i pejcze. Wśród popularnych elementów do bondage, warto wyróżnić liny do krępowania. Wiele par często zaopatruje się w coraz to nowsze zestawy i elementy do BDSM. Nowoczesne akcesoria tego typu są coraz ciekawsze i zwiększają doznania w sypialni.
  • Lubrykanty i afrodyzjaki – znane feromony pomagają nabrać pewności siebie. Odpowiednio dobrany zapach, zapewni nam atrakcyjność, a w sypialni wzbudzi pożądanie. Lubrykanty z kolei są substancjami, które jednocześnie nawilżają i pobudzają do działania w sypialni. Zapach i działanie afrodyzjaków zapewnia niezapomniane wrażenia.
  • Pierścienie erekcyjne – jest to gadżet, który stosują głównie mężczyźni. Jednak warto dodać, że wiele osób preferuje seks w trakcie gdy pierścień jest nałożony na członek. Pozwala to osiągnąć maksymalną rozkosz obu osobom. Igraszki w sypialni z użyciem pierścienia erekcyjnego, są dużo przyjemniejsze.