Gadżety erotyczne są popularne od bardzo dawna. Dzisiaj, dzięki nowym pomysłom producentów i projektantów oraz przez szybki rozwój technologii, mamy dostęp do coraz większego asortymentu.

Sklepy erotyczne – zarówno stacjonarne, jak i online – są przepełnione różnego rodzaju zabawkami lub gadżetami dla kobiet, mężczyzn i par.

Coraz więcej osób w dzisiejszych czasach odkrywa przyjemność, jaka płynie z dość urozmaiconego seksu. Zabawki i różne akcesoria erotyczne nie są dziś niczym nowym. Coraz więcej osób, jak i par korzysta z dość szerokiego asortymentu sklepów erotycznych.

TOP 5 gadżetów erotycznych

Istnieje dość szeroka grupa akcesoriów erotycznych, jakie są najchętniej zakupywane. Niektóre z nich, stosowane są zarówno przez singli, jak i przez pary, gdzie płeć może być różna. Seks dla wielu osób jest na tyle istotny, że w ich sypialni nie może zabraknąć najpopularniejszych gadżetów. Warto więc wiedzieć, które z nich są szczególnie pożądane:

  • Wibratory anatomiczne – wszyscy, którzy stosują akcesoria i gadżety erotyczne, wiedzą jak ważny jest porządny wibrator. Jego zadaniem jest przedłużenie orgazmu i doznań. Coraz częściej, możemy spotkać się z wibratorem, który przeznaczony jest dla dwóch osób. Są one pokryte żłobieniami, łatwo się je aplikuje i stosuje we dwójkę. Istnieją różne rodzaje wibratorów, które mogą być stosowane także w różnych miejscach – np. takie, które sterowane są pilotem bezprzewodowym.
  • Kulki analne, wibrujące kulki gejszy oraz plugi analne – te akcesoria preferują kobiety. Akcesoria erotyczne tego typu, sprawiają nieziemską przyjemność i wydłużają seks. Różne są rodzaje gadżetów erotycznych, które aplikuje się w anusa.
  • Kajdanki i zestawy do BDSM, stały się niezwykle popularne w ciągu kilku ostatnich lat. Zabawy w sypialni, znacznie urozmaicają nam takie gadżety jak kajdanki (puchate lub skórzane), opaski na oczy, baty i pejcze. Wśród popularnych elementów do bondage, warto wyróżnić liny do krępowania. Wiele par często zaopatruje się w coraz to nowsze zestawy i elementy do BDSM. Nowoczesne akcesoria tego typu są coraz ciekawsze i zwiększają doznania w sypialni.
  • Lubrykanty i afrodyzjaki – znane feromony pomagają nabrać pewności siebie. Odpowiednio dobrany zapach, zapewni nam atrakcyjność, a w sypialni wzbudzi pożądanie. Lubrykanty z kolei są substancjami, które jednocześnie nawilżają i pobudzają do działania w sypialni. Zapach i działanie afrodyzjaków zapewnia niezapomniane wrażenia.
  • Pierścienie erekcyjne – jest to gadżet, który stosują głównie mężczyźni. Jednak warto dodać, że wiele osób preferuje seks w trakcie gdy pierścień jest nałożony na członek. Pozwala to osiągnąć maksymalną rozkosz obu osobom. Igraszki w sypialni z użyciem pierścienia erekcyjnego, są dużo przyjemniejsze.

masturbator analnyGdzie kupić zabawki erotyczne?

W dzisiejszych czasach, kupowanie gadżetów erotycznych nie jest niczym dziwnym. Osoby zainteresowane tego typu zabawkami mogą dziś wybierać spośród bardzo różnorodnego i ciekawego asortymentu. Dzięki rozwojowi technologii, nie musimy się już wstydzić podczas wizyt w stacjonarnym sex shopie. W większości przypadków, gadżety, zabawki erotyczne, lubrykanty, kosmetyki i inne akcesoria, zamawiamy przez internet.

Sklepy online gwarantują nam pełną dyskrecję oraz możliwość zapoznania się ze wszystkimi cechami danego produktu. Opisy na stronach produktowych są bardzo dokładne. Dzięki temu dowiemy się, z jakich materiałów został wykonany wibrator, jakie elementy zawierają zestawy (np. gry lub zestawy do zabaw BDSM). Nie trzeba długo wymieniać zalet, jakie wiążą się z dokonywaniem zakupów w internetowym sex shopie. Polecanym sklepem online z gadżetami erotycznymi jest hipa.pl.