Marka Pandora istnieje już prawie 40 lat – powstała w 1982 roku w Kopenhadze, kiedy to Per i Winnie Enevoldsen postanowili rozpocząć produkcję biżuterii nowoczesnej, opartej jedynie na najlepszych materiałach, dzięki której klienci wyrażą siebie w zupełnie unikalny sposób.

Jakie są najważniejsze cechy Pandory? Dlaczego biżuteria tej firmy będzie doskonałym pomysłem na prezent?

Odpowiedzialny biznes z górnej półki

Odbiorcą docelowym produktów Pandora są kobiety sięgające po biżuterię wykonaną z trwałych surowców, dzięki czemu będą mogły cieszyć się nią przez lata. To jednak nie wszystko. Są to kobiety wymagające, co przekłada się na tak dużą różnorodność dostępnych kolekcji, jakie możesz poznać m.in. w sklepie internetowym ekokarat.pl. Kluczowa jest tu jednak również odpowiedzialność biznesowa, na którą Pandora kładzie wysoki nacisk.

Nowoczesne warunki pracy, szkolenia z zakresu odpowiedzialnego prowadzenia biznesu oraz podzielanie tej wizji przez wszystkich pracowników, co jest jednym z warunków nawiązywania współpracy, to tylko przykłady tego, jak firma stara się o tworzenie firmy odpowiedzialnej społecznie. Liczą się również bezpieczne warunki pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Pandora należy do firm liczących się z odpowiedzialnym wykorzystywaniem zasobów energetycznych – recyklingowi podlegają wszelkie materiały, jakie nie zostały wykorzystane w procesie produkcji.

Dlaczego biżuteria marki Pandora jest dobrym wyborem na prezent?

Biżuteria jest przede wszystkim spersonalizowana. Szczególną popularnością pod tym względem cieszą się bransoletki z zawieszkami, umożliwiające stworzenie własnej, unikalnej kompozycji.

Nowoczesnym rozwiązaniem jest wprowadzanie nowej kolekcji nawet 7 razy w roku! Dlaczego to tak ważne? Chodzi o to, że firma daje możliwość stworzenia unikalnego zestawu na każdy dzień tygodnia i na każdą wyjątkową okazję.

Pandora umożliwia nie tylko stworzenie własnych, unikalnych bransoletek – dotyczy to również pierścionków czy nawet kolczyków. Umożliwia to łączenie w odważny sposób srebra i złota, cyrkonii i kamieni szlachetnych, czy też wplatanie elementów z kolorowego złota, które w ostatnich latach stało się tak bardzo popularne.

Zacznij nowe hobby z Pandorą!

Spora część z nas lubi coś zbierać. Przypomnij sobie czasy dzieciństwa i kolekcjonowanie wszelkiej maści figurek, karteczek i innych drobiazgów. Dorośli też lubią zbierać – a kolekcja Pandora idealnie się w to zamiłowanie wpisuje. Ofiarując bliskiej osobie w prezencie charmsy, zachęcisz ją być może do dalszych nabytków, poszukiwań i eksperymentów z modą i wyrażaniem siebie.

Osobisty pamiętnik na dłoni

Kiedyś najważniejsze przeżycia opisywaliśmy w pamiętnikach, do których nikt nie miał prawa zajrzeć. Pokazanie komuś zawartości było dowodem najwyższego zaufania i sympatii. Dziś niemal wszystkim dzielimy się w social mediach. Dlaczego o tym mowa?

Otóż bransoletka Pandora, z kolekcją charmsów, może być właśnie takim pamiętnikiem, do którego nie każdy może zajrzeć. Tylko Ty i bliskie Ci osoby będą wiedziały, co konkretna zawieszka dla Ciebie dokładnie oznacza. Jest to pamiętnik, który możesz mieć wszędzie ze sobą, lecz nikt oprócz Ciebie nie odczyta jego znaczenia.

biżuteria

Biżuteria Pandora – najlepszy wybór na rynku!

Oczywiście, że możesz zakupić zawieszki, które będą wyglądały niemal identycznie jak te oryginalne. Zapłacisz mniej, lecz być może nie posłużą Ci one zbyt długo. Co więcej, jeśli zależy Ci na tym, by kupowane przez Ciebie rzeczy były wyprodukowane w sposób etyczny, raczej nie przejdziesz obok Pandory obojętnie. Po zapoznaniu się bliżej z ofertą będzie to raczej trudne zadanie.