Mówi się, że aby rozkręcić własny biznes trzeba przede wszystkim zaproponować godny uwagi produkt. Jest w tym sporo prawdy. Jednak nawet najlepszy towar nie obroni się sam. By nasze starania przynosiły efekty, należy zainwestować w odpowiedni marketing, a więc reklamę. 

To, że reklama jest dźwignią handlu zostało bowiem udowodnione już nie raz. Znanych jest przecież wiele przypadków firm, które prawdziwe dochody zaczęły osiągać dopiero po wyjściu z cienia. Ludzie muszą wiedzieć o istnieniu danej działalności, by móc korzystać z jej usług czy produktów. Przejdźmy więc do konkretnych pomysłów na zareklamowanie swojej firmy. Takowych jest bowiem całkiem sporo!

Jak zareklamować swoją firmę?

Sposobów na zareklamowanie swojej działalności jest tak naprawdę mnóstwo. Można zacząć od klasycznych rozwiązań w postaci ulotek i plakatów. Rozdawać je na ulicy lub wrzucać do skrzynek pocztowych. Można też iść krok dalej i zainwestować w reklamę w  Internecie, radio, lokalnej prasie, a nawet telewizji.

Oczywiście pewną marketingową moc mają też tak zwane reklamowe gadżety. Rozdawane potencjalnym klientom w formie smyczy na klucze, kubków, breloków, długopisów czy notatników, mają przypominać użytkownikom o profilu działalności. Tu istnieje jednak pewne ryzyko. Nie zawsze trafimy w konkretne gusta. Może zdarzyć się, że przygotowany przez nas upominek wyląduje na dnie szafy. Nie inaczej jest zresztą z ulotkami. Takowe bardzo często lądują w śmietniku. Co w takiej sytuacji?

Czterech producentów krówek reklamowych w Polsce

Nie od dziś wiadomo, że większość ludzi lubi słodycze. O ile zwykłe ulotki co druga osoba wyrzuca do śmieci, o tyle zawsze skusi się na pysznego cukierka. Rozdając reklamowe słodycze w trakcie różnego rodzaju eventów, spotkań i konferencji, możemy mieć pewność, że nasza firma zapadnie w pamięci potencjalnym klientom.

W Polsce istnieje wiele firm zajmujących się wyrobem cukierków na zamówienie. Przykładem nich będzie Firma Krówki Polskie, Krówki dla Firm czy Krówki Alicja. Producent krówek reklamowych powinien oczywiście koncentrować się na wyrobie właśnie tego rodzaju łakoci. Co to oznacza? Między innymi to, że zgodnie z oczekiwaniami klienta, będzie w stanie opakować je w indywidualnie zaprojektowane papierki. Takowe powinny przedstawiać logo danego przedsiębiorstwa czy odpowiedni tekst.

Firma Cukierki Reklamowe Konstancja Dołęga-Dołęgowska działająca za pośrednictwem strony internetowej krowki.pl, to kolejna propozycja tego rodzaju. Zarówno krówki indywidualne, jak i krówki firmowe czy reklamowe zamówić można tu w dowolnej ilości.

Producent krówek reklamowych – wymagania

Wspomniana firma koncentruje się na krówkach reklamowych. Robi je na specjalne zamówienie klienta, dbając przy tym o każdy szczegół. Jeśli chcemy, aby na łakociach pojawił się wybrany tekst czy logo naszego przedsiębiorstwa, wystarczy uzgodnić to z właścicielką. Kompleksowa obsługa – od przygotowania projektu do dostawy cukierków pod wskazany adres tyczy się właściwie każdego. Zamówienia realizowane są bowiem na terenie całego kraju i poza jego granicami. Co więcej, do zapakowanych krówek, możemy dobrać też eleganckie pudełka z indywidualnym projektem graficznym. Takowe niespodzianki możemy rozdawać na przykład podczas branżowych konferencji czy spotkań.

Decydując się zatem na zamówienie gadżetów reklamowych w postaci słodyczy, szukajmy wyłącznie producenta umożliwiającego powyższe rozwiązania. To bardzo ważne, gdyż świadczy o naszym profesjonalizmie i poważnym podejściu do potencjalnych klientów. Odpowiednia reklama tyczy się przecież nawet słodkiego marketingu.